Wyluzuj24 - Forum!

Wyluzuj24 - Forum! Możesz tutaj poznać wielu znajomych, porozmawiać o muzyce, filmach czy też grach!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » Inne
  •  » Tak apropo cyrku z otwarciem ''Narodowego'' .

#1 2012-02-10 23:43:07

 Goalkeeper

http://img842.imageshack.us/img842/7299/userwv.png

13572095
Skąd: Parądzice
Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 72
Punktów :   
Wiek: 17

Tak apropo cyrku z otwarciem ''Narodowego'' .

Pewnie każdy z was ogląda telewizję, słucha radia czy czyta w internecie wiadomości. Jak wiadomo na nowo otwartym stadionie miał odbyć się mecz o superpuchar który jak się nie odbył z przyczyn technicznych. Ciekawostką w tej sprawie jest to że jakoby minister sportu Joanna Mucha miała spytać kto wybierał drużyny do tego meczu. Co myślicie o całym tym cyrku i wypowiedzi pani minister?  O odpowiedzi  proszę w komentarzach.


Podoba Ci się wstawka? Daj punkt reputacji ^^

Kupujesz nowego kompa lub robisz upgrade starego? Napisz do mnie a napewno pomogę w dobraniu części !

Offline

 

#2 2012-02-10 23:57:01

carbon

http://img842.imageshack.us/img842/7299/userwv.png

777312
Call me!
Skąd: Centrum
Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 48
Punktów :   
Wiek: 19

Re: Tak apropo cyrku z otwarciem ''Narodowego'' .

''Zamknięcie stadionu w dniu otwarcia'' tyle... Byłem na tym stadionie i powiem, że robi ogromne wrażenie. Ilośc miejsc na trybunach budzi respect, tyle że naszym państwie najpierw się buduje, a potem rozmyśla, czy będzie dobrze czy źle. A to, że został oddany do użytku przez inspekcje budowlaną, a nie dopuszczony ze względu kibiców, którzy mogą wtargnąc na sektor gości jest dla mnie jedynie tym, że POLICJA nie chce wziąc odpowiedzialności za ochronę stadionu i terenów wokół niego. Więc teraz stawiam pytanie od czego jest POLICJA jak nie od trzymania porządku na ulicach czy też w tym przypadku na stadionie. Widocznie boją się, że nie dadzą rady... A więc co będzie jak na EURO2012 przyjedzie kilka tysięcy kibiców, którzy nie lubią się z drużyną przeciwną , to co wtedy?? POLICJA powie, że na stadionie nie było odpowiednich zabezpieczeń i tyle. A rząd Tuska nadal będzie budował drogi, które miały byc na EURO, ale jednak '' nie zdarzyli ich wybudowac, ale mogli zatrudnic wiecej firm''


Masz problem z androidem lub symbianem, nokią, samsungiem, lg bądź sony ericssonem to pisz na PW na pewno pomogę

Offline

 

#3 2012-02-11 00:23:28

 Goalkeeper

http://img842.imageshack.us/img842/7299/userwv.png

13572095
Skąd: Parądzice
Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 72
Punktów :   
Wiek: 17

Re: Tak apropo cyrku z otwarciem ''Narodowego'' .

Znaczy jak dla  mnie to jest jeden wieli cyrk. Stadion za 2 MLD i niby otwarty a grac nie można. Dla przykładu PGE Arena kosztowała ponad 700 mln i żadnych problemów nikt nie robił... Był mecz Polski z Niemcami i wszystkie służby stanęły na wysokości zadania jednak tutaj to wszystko jest lekko mówią dziwne... Co do stadionu z pewnością jest jednym z najpiękniejszych w europie jednak żeby zobaczyć go w pełnej krasie musimy jeszcze poczekać.


Podoba Ci się wstawka? Daj punkt reputacji ^^

Kupujesz nowego kompa lub robisz upgrade starego? Napisz do mnie a napewno pomogę w dobraniu części !

Offline

 
  • Index
  •  » Inne
  •  » Tak apropo cyrku z otwarciem ''Narodowego'' .

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.paganlodz.pun.pl www.shinobizkonohy.pun.pl www.krajobrazowicze.pun.pl www.motocykliscilipno.pun.pl www.zjednoczonekregi.pun.pl