Wyluzuj24 - Forum!

Wyluzuj24 - Forum! Możesz tutaj poznać wielu znajomych, porozmawiać o muzyce, filmach czy też grach!


#1 2012-02-07 00:02:05

 Beli4r

http://img842.imageshack.us/img842/7299/userwv.png

13326261
Skąd: P-ce
Zarejestrowany: 2012-02-06
Posty: 12
Punktów :   
Wiek: 17
WWW

Beyond Good & Evil

http://www.gry-online.pl/Galeria/Gry13/620103796.jpg


Beyond Good & Evil to ambitna przygodowa gra akcji stworzona przez Michela Ancela, twórcę słynnej serii Rayman.




Witajcie!
Dzisiaj przedstawię wam kultową grę przygodową jaką jest Beyond Good & Evil.
Najpierw parę informacji.
Gra wydania w świecie
3 Grudnia 2003r.
Gra wydania w Polsce
3 Luty 2004r.
Typ gry:Single Player
Nośnik:2xCD


Wymagania:
Procesor Pentium III 1 GHz
512 MB RAM
Karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza)
Windows 98/Me/2000/XP

Teraz o samej grze

Akcja gry rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości na planecie Hyllis zamieszkałą przez pokojową nacje Hyllian, która jest zaatakowana przez złych DOMZ. Ich celem jest porwanie i unicestfienie całej populacji Hyllian. I tutaj zaczyna się cała przygoda. Wcielamy się w główną bohaterkę (Tak bohaterkę:P) Jade, mamy do pomocy jej wujka Pey'a. Cała akcja rozgrywa się w dynamicznym tępię, nagłe zmiany napięcia akcji powodują iż gra staje się coraz bardziej wciągająca. Fabuła jest na tyle ciekawa co sam fakt iż na początku gry możemy zauważyć iż coś jest nie tak... Tak, na samym początku gry się tego dowiadujemy, ale spokojnie wszystko się wyjaśni. A więc dowiadujemy się iż Jade (My) mamy powiązania z kosmicznymi siłami DOMZ! Tak to dziwne aczkolwiek ciekawe i chcące odkryć całej prawdy o tym co? jak i gdzie?. Możemy też zauważyć iż w niektórych miejscach mapy są różne skrytki w których można znaleźć wiele ciekawych i zarazem cennych rzeczy
Resztę pozostawię wam do odkrycia! Mam nadzieję iż zachęciłem Was do sprawdzenia tego tytułu. Osobiście w/w grę przeszedłem kilka razy i jestem z niej bardzo zadowolony. Warto było wtedy wydać te kilkanaście złotych
Pozdrawiam, Beli4r!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fot.pun.pl www.bogowieolimpu.pun.pl www.pes6ligaonline.pun.pl www.gwardiaset.pun.pl www.nagumie.pun.pl